O nás

Jsme nová firma, která vznikla z lásky k Itálii a těstovinám. Nabízíme těstoviny, jak čerstvé - chlazené, tak i sušené. Těstoviny jsou vyráběny z kvalitních českých a italských surovin bez jakýchkoliv přídavných barviv či látek. Sušené těstoviny si zachovávají veškeré živiny, protože jsou sušeny několik dnů při maximální teplotě 40°C.

Vyrábíme jak těstoviny vaječné, tak i bezvaječné, jejichž základem je mouka semolinová, pšeničná, celozrnná či jejich různé kombinace. Nabízíme nejen originální italské spaghetti, fettuccine, penne či fusili, ale také klasické české polévkové nudle vlasové či řezané. 
V kombinaci s kořením, event. jinými přírodními přísadami pak našim zákazníkům nabízíme těstoviny špenátové, bazalkové, paprikové, s červenou řepou, kakaové a další.

Našimi výrobky bychom chtěli rozšířit nabídku kvalitních těstovin na regionálním trhu.

 

Hlavní stavebními kameny naší společnosti jsou ale konkrétní lidé. A těmi jsou Mgr. Leona Mikundová Fešarová a Ing. Martina Vaculínová. Dvě dlouholeté kamarádky, které spolu zažívají spoustu dobrodružství, společně probírají recepty a hubnou... A to je dovedlo k myšlence přivést trochu italské kuchyně, která je známá svou lehkostí, k nám a založit firmu. Leona, která pracuje jako lektorka italského jazyka, získala od svých italských přátel rodinné recepty a zajistila v Itálii dodávky kvalitních surovin. Marťa, která je inženýrkou ekonomie, se vrhla na právní předpisy, hygienická nařízení povolení a lejstra a razítka...a razítka...a razítka... a firma byla na světě! Práce je baví a je to poznat na neustálém vymýšlení nových druhů a chutí, které mohou nabídnout zákazníkům.


 

V případě jakýchkoli dotazů či nápadů nás neváhejte kontaktovat.