Vítejte na stránkách Fajna pasta

Naše firma vznikla z lásky k Itálii, těstovinám a dobrému jídlu a pití celkově. Prvořadá je pro nás skvělá chuť a kvalita surovin. A proč FAJNA PASTA? Žijeme a pracujeme na ostravsku a zde slovo FAJNA = SKVĚLÁ a italsky  TĚSTOVINY = PASTA. V názvu tak máme vše.

Novinky

Nová nabídka - koření

22.05.2017 21:09

Důkazem toho, že nasloucháme hlasům našich zákazníků, je to, že se řada našich nabízených výrobků rozrostla o další spotřebitelsky velmi žádaný sortiment - koření. Nabízíme dvě varianty  a to Aglio, olio, peperoncino a Spaghettata Italiana. Na balíčcích najdete i základní recept pro použití koření. Tímto sortimentem jsme reagovali na prosby zákazníků o co nejjednodušší recepty na těstoviny. A s naším kořením to jde opravdu velmi snadno. V kombinaci s těstovinami Fajna pasta se jistě bude jednat o gurmánský zážitek. Jen pro upozornění - receptura tohoto koření je opravdu italská, po generace předávaná u našich přátel v Itálii. Tak nechte Itálii přijít až k Vám domů. Buon appetito!

 

Nové etikety

19.02.2017 11:38

V poslední době se můžete v našich stáncích či obchodech setkat s novinkou u všech našich těstovin. Dostaly nový kabátek - nové etikety. Nám se velmi líbí a doufáme, že zaujmou i Vás. Obal se mění - logo a kvalita zůstává.

Beskydy originální potravina

27.01.2017 19:05

Rok začíná pro naši firmu velmi úspěšně. Podařilo se nám získat pro naše bylinkové a barevné polévkové nudle certifikát a můžeme je značit ochrannou známkou Beskydy originální produkt. A protože jde o regionální záležitost, nezbývá než si výsknout po našemu: TOŽ TO JE FAJNE!

PF 2017

19.12.2016 17:28

SPAGHETTI

01.12.2016 18:37

V našich stáncích, obchodech či E-SHOPU jste se již mohli seznámit s novými druhy těstovin, které jsme uvedli na trh. Jsou to semolinové, bazalkové, řepové a špenátové spaghetti.Tyto těstoviny lahodí nejen vašim chuťovým pohárkům, ale i oku. Posuďte sami:

Provensálské fettuccine

30.09.2016 20:17

Představujeme Vám novinku s vůní letních francouzských večerů.
A kde je můžete koupit? Na různých trzích viz. Naše prodejní akce, v obchůdcích (záložka - Kde nakoupíte) či již brzy i v našem E-shopu.


 

E-SHOP

04.08.2016 21:46

Od dnešního dne máte možnost naše těstoviny nakoupit také prostřednictvím e-shopu. V záložce E-SHOP stačí kliknout na odkaz a můžete začít s nákupem.

Fettuccine s tuňákem

27.07.2016 11:39

V záložce Recepty přibyl jeden velmi rychlý recept. Tentokrát s využitím ryb a to tuňákem. Uvaření pokrmu je celkem rychlé a snadné, což v létě jistě každý z nás ocení. Pokud recept vyzkoušíte, přejeme DOBROU CHUŤ!

Další zajímavé trio

11.05.2016 19:36

V naší nabídce se objevilo další zajímavé trio. A tím je kombinace paprikových, sicilských a semolinových těstovin. Lákají své konzumenty nejen svou jemnou barevností, ale hlavně skvělým laděním chutí. Vyzkoušejte! Uvidíte, že neprohloupíte.

Bylinkové nudle

11.05.2016 19:24

Každému vývaru dodají  bezesporu tu správnou jiskru polévkové bylinky. A proč je mít jen ve vývaru, když mohou být i v  nudlích a dotat tak jídlu více vitamínů, minerálů, ale také potěšit oko svou barevností. Nudle jsou dochuceny libečkem a petrželí. Vybrat si u nás můžete ze dvou druhů a to jemné vlasové nudle, nebo rustikálnější řezané nudle. Záleží na vás a vašich preferencích. V každém případě vám přejeme - Dobrou chuť!


<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Naše polévkové nudle získaly ocenění Regionální potravina Moravskoslezského kraje 2017.

Polévkové nudle s libečkem a petrželkou a barevné polévkové nudle zabodovaly.