Vítejte na stránkách Fajna pasta

Naše firma vznikla z lásky k Itálii, těstovinám a dobrému jídlu a pití celkově. Prvořadá je pro nás skvělá chuť a kvalita surovin. A proč FAJNA PASTA? Žijeme a pracujeme na ostravsku a zde slovo FAJNA = SKVĚLÁ a italsky  TĚSTOVINY = PASTA. V názvu tak máme vše.

Novinky

Hurá na papriku!

12.03.2016 12:43

Mezi sušené těstoviny jsme přidali i paprikové fettuccine, které jsou ochuceny třemi druhy papriky. Jsou opravdu svělé a kupodivu jsou velmi často vyhledávány muži. Možná přišli na skvělé vlastnosti, které paprika všeobecně má a chtějí být stále fyzicky a duševně svěží. Inu nezdráhejte se, milé hospodyňky a jen své miláčky nakrmte. Případně  se mohou miláčkové u sporáku předvést sami. A pro jistotu přidáváme mezi recepty i ten náš - Paprikové fettuccine s klobásou chamburizo. Tak si nechte chutnat!

Jen tak pro zábavu

19.02.2016 15:15

Pro ty, co si rádi hrají, tady máme malou skládačku. Po kliknutí na odkaz si můžete složit puzzle s našimi těstovinami. Hezkou zábavu!

www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=3bfc63d227c9

Něco smaženého...

06.02.2016 18:00

Mezi recepty jsme přidaly další dva recepty. Tentokrát jsme smažily. Postup přípravy je ale u obou smažených jídel jiný. Seznamte se se špagetovými placičkami a frittatou. Někdo může namítat, že smažení není zrovna nejzdravější způsob přípravy jídla, ale se správnými ingrediencemi je přece radost si občas zahřešit...

Nové recepty

03.02.2016 11:11

V záložce Recepty jsme pro vás uvařily nové dobroty. Můžete se podívat a uvařit podle receptů Fettuccine s brokolicovým krémem a slaninou, Penne s cuketou a slaninou a Řepové fettuccine s Nivou a vlašskými ořechy. Pokud se do vaření pustíte, tak dobrou chuť. Jen podotýkám, že slanina jde v obou receptech nahradit i méně tučnou kvalitní šunkou. 

Nové recepty

01.02.2016 18:57

K chlazeným těstovinám jsme přidali velmi oblíbenou čoko variantu. A mezi recepty přibyl také slibovaný recept na čoko fettuccine. Mrkněte se na něj a když už budete u receptů, můžete kouknout i na skořicový recept a vůbec naše rady k přípravě sladkých těstovin. Přejeme dobrou chuť.

RECEPTY

30.01.2016 17:32

Na přání zákazníků, jsme zřídili novou záložku Recepty, kde se dozvíte, jak chutnají těstoviny nejlépe nám a jak si je doma připravujeme my. První vlaštovky se již objevily a doufáme, že pro vás v nejbližší době připravíme receptů více. Napřed je ale musíme uvařit, nafotit a připravit recept. Tak dost řečí, a jdu vařit čoko fettuccine - a brzy dodám recept...

NOVÉ PRODEJNY

30.01.2016 17:29

Výrobky FAJNE PASTY si nově můžete koupit i ve Štramberku u firmy FORESTÍK a ve Vsetíně v prodejně ODTADYMA.

Blahopřání

23.12.2015 21:49

Prodej i v Novém Jičíně

12.12.2015 14:15

Nově můžete naše těstoviny zakoupit i v Novém Jičíně  a to v Krámku pod věží na Dobrovského ulici. Takže si můžete dát vynikající štrůdl s kafíčkem a k tomu nakoupit i naše fajne těstoviny.

Celozrnné fettuccine s pohankou

15.11.2015 16:35

Na četné žádosti našich zákazníků jsme do nabídky zařadili i celozrnné fettuccine s pohankou. Látky obsažené v pohance blahodárně působí na cévní systém a pružnost našich cév. Zákazníkům velmi chutnají, opakovaně se pro ně do našich obchůdků vrací a za to jsme my rádi. BUON APPETITO!

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Naše polévkové nudle získaly ocenění Regionální potravina Moravskoslezského kraje 2017.

Polévkové nudle s libečkem a petrželkou a barevné polévkové nudle zabodovaly.